ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10741071
nr 1074 1071
Nyrokoko, 65x60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2016
kl 18:19:58
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.
Kondition: slitage, skador
nr 1074 1071
Nyrokoko, 65x60
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 december 2016 |
Nyrokoko